2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop van 02 bestelwagens uitgerust voor de territoriale veterinaire cel van Defensie (gebruik van biocides)
Beschrijving: Aankoop van 02 bestelwagens uitgerust voor de territoriale veterinaire cel van Defensie (gebruik van biocides)
Interne identificatiecode: MRMP-L/P- 23LP105-F02__2
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34136000 Bestelwagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Zie summiere beschrijving in Bijl A
Interne identificatiecode: 1