2. Procedure
Procedure
Titel: Architectenselectie nieuwbouw Hanze College Oosterhout
Beschrijving: Vereniging Ons Middelbaar Onderwijs is voornemens een overeenkomst aan te gaan voor de realisatie van de nieuwbouw van een vmbo-school van 6.722 m². Het schoolgebouw van het Hanze College in Oosterhout voldoet niet meer aan de eisen en wensen van het hedendaags onderwijs. 6722 m2
Interne identificatiecode: 1615709
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De aanbesteding geschiedt volgens een Europese niet-openbare procedure zoals omschreven in de Aanbestedingswet 2012. De aanbestedingsprocedure start met de selectiefase (fase 1). Nadat partijen zijn geselecteerd volgt de fase van inschrijving (fase 2).
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Architectenselectie
Beschrijving: Het ontwerpen, adviseren en architectonisch en uitvoeringstechnisch gereedmaken van het bouwkundig ontwerp van het project en het mede begeleiden van de uitvoering van het ontwerp.
Interne identificatiecode: 1