735177-2024 - Mededinging
België – Bouwwerkzaamheden – Uitbreiding WZC De Stek
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Uitbreiding WZC De Stek
Beschrijving: Zie bestek
Interne identificatiecode: PPP12I-153/4088/2024/013
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: [VUL HIER DE BESCHRIJVING VAN DIT PERCEEL IN]
Interne identificatiecode: 2024/013_1