Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Zaaksysteem, Software as a Service (SaaS)
Referentienummer: 2023037775 (Nx 218405)
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 72200000 Softwareprogrammering en -advies
II.1.4.
Korte beschrijving
De doelstelling van deze Europese openbare aanbesteding is het per 1 april 2024 in gebruik nemen van een informatiesysteem voor het zaakgericht werken (Software as a Service). Geplande startdatum implementatie is 1 november 2023.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 48000000 Software en informatiesystemen
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen