735549-2024 - Mededinging
België – Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor voertuigen en aanverwante uitrusting – 25LS322
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 25LS322
Beschrijving: Meerjarige (48 maanden) gemengde opdracht 25LS322 van diensten voor de uitvoering van het onderhoud en herstellingen op de voertuigen van het type BUS (alle merken) en voor de voertuigen voor goederentransport (alle merken, Cat M2, M3 & N2) van de eenheden van de regio PEUTIE, evenals de levering van wisselstukken.
Interne identificatiecode: 25LS322
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 50100000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor voertuigen en aanverwante uitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 50110000 Reparatie en onderhoud voor motorvoertuigen en aanverwante uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 25LS322 - 1
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 50113000 Onderhoud en reparatie van bussen