73565-2025 - Mededinging
Nederland – Civieltechnische en bouwwerkzaamheden – Raamovereenkomst Onderhoud Civiele Kunstwerken
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Onderhoud Civiele Kunstwerken
Beschrijving: Het doel van deze Europese aanbesteding is om te komen tot een Raamovereenkomst met twee Contractanten, die in opdracht van de Gemeente de zorg op zich nemen voor het ‘Onderhoud Civiele Kunstwerken Delft 2025-2029'.
Interne identificatiecode: 5867516
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000