2. Procedure
Procedure
Titel: A08.378.2023 Flexwoningen Gooimeerlaan 2
Beschrijving: De locatie Gooimeerlaan 25 is tot oktober 2022 gebruikt door de brandweer. Na deze periode is het gebouw tijdelijk gebruikt door diverse organisaties via een leegstandsbeheerder. Vanaf september 2024 zal het gebouw leeg zijn en zullen de opstallen worden gesloopt, waarvoor de gemeente zorg draagt. Op deze locatie worden flexwoningen gerealiseerd die aanvankelijk enkele jaren gebruikt worden voor de opvang van Oekraïense ontheemden. 75 woningen
Interne identificatiecode: A08.378.2023
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44211000 Prefabgebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Flexwoningen
Beschrijving: Gooimeerlaan 75 woningen
Interne identificatiecode: 1