Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Uitzendkrachten
Referentienummer: 2023074572
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht bestaat uit het leveren van gekwalificeerde flexibele arbeidskrachten tot en met schaal 10, en incidenteel een hogere schaal. Het gaat hierbij om de inhuur van tijdelijke arbeid, in alle mogelijk voorkomende functies binnen WSRL, maar voornamelijk in administratieve en technische en ondersteunende functies. Functies vanaf schaal 11 (bijv. specialistische en managementfuncties) kunnen incidenteel worden uitgevraagd.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De opdracht bestaat uit het leveren van gekwalificeerde flexibele arbeidskrachten tot en met schaal 10, en incidenteel een hogere schaal. Het gaat hierbij om de inhuur van tijdelijke arbeid, in alle mogelijk voorkomende functies binnen WSRL, maar voornamelijk in administratieve en technische en ondersteunende functies.
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen