736-2023 - ResultaatNederland-Gorinchem: Computerapparatuur
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Stichting OVO - Laptops Omnia - Onderhandeling
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
30230000 Computerapparatuur
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht T24630 NU OVO - (refurbished) Laptops Omnia heeft niet geleid tot inschrijvingen. Na onderhandeling is overeengekomen tot een levering van 100 laptops.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het betreft hier de levering van 100 (refurbished) laptops ten behoeve van Stichting OVO.