736095-2025 - Mededinging
België – Afval- en vuilniszakken van polytheen – Raamovereenkomst voor het leveren van verscheidene afvalzakken voor een periode van maximum vier jaar
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van verscheidene afvalzakken voor een periode van maximum vier jaar
Beschrijving: Deze opdracht omvat het leveren van volgende verscheidene afvalzakken voor een periode van maximum vier jaar: - Perceel 1: Zwerfvuilzakken; - Perceel 2: Transparante grijze afvalzakken voor containers 240 L; - Perceel 3: Transparante, bleekgrijze afvalzakken voor afvalcontainers van het type Molok 200 en 300; - Perceel 4: Transparante witte afvalzakken voor stadsdiensten. Om de opdrachtdocumenten te kunnen downloaden wordt u gevraagd een e-mailadres op te geven. Op dit e-mailadres zal alle eventuele communicatie gevoerd worden tijdens de plaatsingsprocedure, zoals daar zijn de eventuele vragen en antwoorden, ontbrekende pagina's of documenten,... Het is in uw belang dat u de opdrachtdocumenten via de link vermeld in het publicatiebericht downloadt en een geldig e-mailadres opgeeft.
Interne identificatiecode: PPP03T-8317/5802/6100.L.031
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 19640000 Afval- en vuilniszakken van polytheen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Transparante donkergrijze of zwarte zwerfvuilzakken
Beschrijving: Transparante donkergrijze of zwarte zwerfvuilzakken
Interne identificatiecode: 6100.L.031_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Transparante grijze afvalzakken voor containers 240L
Beschrijving: Transparante grijze afvalzakken voor containers 240L
Interne identificatiecode: 6100.L.031_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Transparante bleekgrijze afvalzakken voor containers van het type Molok 200 en 300
Beschrijving: Transparante bleekgrijze afvalzakken voor containers van het type Molok 200 en 300
Interne identificatiecode: 6100.L.031_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Transparante witte afvalzakken voor stadsdiensten
Beschrijving: Transparante witte afvalzakken voor stadsdiensten
Interne identificatiecode: 6100.L.031_4