See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Openbare procedure voor aankoop van "basis persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM) voor de Algemene Administratie van de Douane & Accijnzen
Beschrijving: De huidige opdracht heeft als voorwerp de aankoop van basis persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM) voor de Algemene Administratie van de Douane & Accijnzen.
Interne identificatiecode: SPF Fin Division Achats-S&L/DA/2022/072-F02__2
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18140000 Accessoires voor werkkleding
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Hoofdbescherming
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 18000000 Kleding, schoeisel, bagageartikelen en accessoires
Aanvullende classificatie (cpv): 18444200 Veiligheidshelmen, 18440000 Hoeden en hoofddeksels
Perceel: LOT-0002
Titel: Oogbescherming
Interne identificatiecode: 2
Aanvullende classificatie (cpv): 18444200 Veiligheidshelmen, 18440000 Hoeden en hoofddeksels, 33735100 Veiligheidsbrillen
Perceel: LOT-0003
Titel: Handbescherming
Interne identificatiecode: 3
Aanvullende classificatie (cpv): 18424000 Handschoenen
Perceel: LOT-0004
Titel: Ademhalingsbescherming
Interne identificatiecode: 4
Aanvullende classificatie (cpv): 18140000 Accessoires voor werkkleding
Perceel: LOT-0005
Titel: Gehoorbescherming
Interne identificatiecode: 5
Aanvullende classificatie (cpv): 18444200 Veiligheidshelmen, 18440000 Hoeden en hoofddeksels, 18140000 Accessoires voor werkkleding
Perceel: LOT-0006
Titel: Schoenen
Interne identificatiecode: 6
Aanvullende classificatie (cpv): 18830000 Veiligheidsschoeisel