736318-2025 - Resultaat
Nederland – Meet- en controlediensten – Grondwatermonitoring
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Grondwatermonitoring
Beschrijving: Deelnemende gemeenten zijn op zoek naar een partij die betrouwbare grondwatermonitoringsdata kan genereren. Deze partij is eigenaar van de loggers en eventuele aanvullende apparatuur en software. Opdrachtgever behoudt het eigendom van de peilbuizen en krijgt alleen de beschikking over de data, en wordt geen eigenaar van hard-of software. Bij aanvang van de overeenkomst wordt de aanwezige telemetrie eigendom van de opdrachtnemer en kan deze eventueel vervangen worden door telemetrie van de opdrachtnemer. Doelstelling van de aanbesteding betreft: Het kunnen beschikken over betrouwbare grondwaterdata, waarbij op een zo duurzame wijze gewerkt wordt. Het betreft 189 loggers in drie gemeenten.
Interne identificatiecode: 2025/Z1181178
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71700000 Meet- en controlediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie hoofdopdracht
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Gedurende de looptijd van de Overeenkomst kunnen andere gemeenten van ISARIZ aansluiten bij de Overeenkomst. In geval van deelname krijgen zij een eigen Overeenkomst, met dezelfde voorwaarden, eisen en verrekenprijzen als de andere gemeenten. Momenteel heeft geen van deze gemeenten aangegeven gebruik te willen maken van een gezamenlijk aanbesteed contract. Toetredende opdrachtgever en Opdrachtnemer treden te zijner tijd in overleg over precieze start van de dienstverlening. Daarnaast neemt Aanbestedende dienst een optie op om per gemeente het aantal meetpunten door een wijziging in het meetplan uit te kunnen breiden met 20%. De kosten voor het leveren van de data door deze wijziging zal dan navenant stijgen.