2. Procedure
Procedure
Titel: Contracteren partner Duurzaam Digitaal Informatiebeheer en opschoning
Beschrijving: Contracteren partner Duurzaam Digitaal Informatiebeheer en opschoning ten behoeve van inhuur personeel.
Interne identificatiecode: T115106
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbaar Europese Aanbesteding
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48311000 Software voor documentenbeheer, 48311100 Systeem voor documentenbeheer, 48810000 Informatiesystemen, 72212311 Diensten voor ontwikkeling van software voor documentenbeheer
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Het inhuren van personeel ten behoeve van de uitvoering van duurzaam, digitaal informatiebeheer en opschoning middels een raamovereenkomst.