See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Algemeen groenonderhoud dienstjaren 2026 en 2027
Beschrijving: Algemeen groenonderhoud dienstjaren 2026 en 2027
Interne identificatiecode: PPP03W-8785/6031/AANKOOP2026-003
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Groenlocaties
Beschrijving: Perceel 1 - Groenlocaties
Interne identificatiecode: AANKOOP2026-003_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Wijken
Beschrijving: Perceel 2 - Wijken
Interne identificatiecode: AANKOOP2026-003_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Ontsluitingswegen
Beschrijving: Perceel 3 - Ontsluitingswegen
Interne identificatiecode: AANKOOP2026-003_3