736965-2024 - Mededinging
Nederland – Recruteringsdiensten – Europese aanbesteding Inhuur externe consultants en specialisten (hogere segment)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding Inhuur externe consultants en specialisten (hogere segment)
Beschrijving: Doel van deze aanbesteding is om met één geschikte Inschrijver een Raamovereenkomst aan te gaan die kan voorzien in de totale inhuurbehoefte van de externe consultants en specialisten met een uurtarief >€120,- excl. btw zoals in dit document is beschreven. Op deze wijze verwacht NDW samen met de gegunde opdrachtnemer meer grip te krijgen op alle inhuurvraagstukken in het hogere segment. Deze opdracht betreft detachering, oftewel inzet voor langere periode voor pieken en projecten. De geraamde waarde voor de dienstverlening onder de raamovereenkomst inclusief optionele verleningsopties bedraagt € 6.000.000, - excl. btw. De genoemde waarde zijn indicatief, hieraan kunnen geen rechten ontleend worden.
Interne identificatiecode: 291124
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Inhuur externe consultants en specialisten (hogere segment)
Beschrijving: Doel van deze aanbesteding is om met één geschikte Inschrijver een Raamovereenkomst aan te gaan die kan voorzien in de totale inhuurbehoefte van de externe consultants en specialisten met een uurtarief >€120,- excl. btw zoals in dit document is beschreven. Op deze wijze verwacht NDW samen met de gegunde opdrachtnemer meer grip te krijgen op alle inhuurvraagstukken in het hogere segment. Deze opdracht betreft detachering, oftewel inzet voor langere periode voor pieken en projecten
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Raamovereenkomst wordt aangegaan voor een periode van twee jaar, met de mogelijkheid om de overeenkomst twee (2) keer met één (1) jaar te verlengen.