737100-2023 - Resultaat
België – Controle- en testapparatuur – Openbare procedure voor de levering van licenties en toebehoren voor analyse van tachograafgegevens en een module voor het detecteren van een tachograaf op afstand
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Openbare procedure voor de levering van licenties en toebehoren voor analyse van tachograafgegevens en een module voor het detecteren van een tachograaf op afstand
Beschrijving: Openbare procedure voor de levering van licenties en toebehoren voor analyse van tachograafgegevens en een module voor het detecteren van een tachograaf op afstand
Interne identificatiecode: SPF Fin Division Achats-S&L/DA/2023/013-F02__2
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38500000 Controle- en testapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 38561110 Tachometers