2. Procedure
Procedure
Titel: Preventie met gezag
Beschrijving: Vooraankondiging ter toetsing van de aanname dat er geen andere partijen geïnteresseerd zijn en/of in staat zijn om uitvoering te geven aan de opdracht. 1
Interne identificatiecode: 226484
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Middels de onderhavige aanbestedingsprocedure beoogt de gemeente Den Helder preventie met gezag in te kopen. De gemeente Den Helder heeft hiervoor een plan van aanpak opgesteld in overeenstemming met het rijk. Het doel is het voorkomen van doorgroei en afglijding van jongeren in de criminaliteit. Een aantal interventies (zgn interventies 1 en 2)voert de gemeente middels een subsidieovereenkomst uit. Hiernaast zijn maatwerktrajecten op 4 interventies nodig (rolmodellen, specialistisch jongerenwerk, ondersteuning op school) in 3 verschillende focusbuurten. De intentie van de gemeente Den Helder is de ondersteuning op alle interventies in te kopen via 1 partij. Middels deze vooraankondiging wenst de Aanbestedende dienst te toetsen of de aanname dat alleen L!nk kan voldoen aan de gestelde technische specificaties, eisen en normen voor de uitvoering van de opdracht. Eventuele geïnteresseerde partijen dienen zich uiterlijk 16 december 2024 te melden via inkoop@denhelder.nl om hun belangstelling schriftelijke kenbaar te maken. Indien geen andere potentiële aanbieders zich melden die voldoen aan de gestelde technische specificaties, eisen en normen, treedt de Aanbestedende dienst in onderhandeling met L!nk over de nadere uitwerking van de opdracht. De opdracht zal vervolgens zonder verdere voorafgaande bekendmaking worden gegund.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Middels de onderhavige aanbestedingsprocedure beoogt de gemeente Den Helder preventie met gezag in te kopen. De gemeente Den Helder heeft hiervoor een plan van aanpak opgesteld in overeenstemming met het rijk. Het doel is het voorkomen van doorgroei en afglijding van jongeren in de criminaliteit. Een aantal interventies (zgn interventies 1 en 2)voert de gemeente middels een subsidieovereenkomst uit. Hiernaast zijn maatwerktrajecten op 4 interventies nodig (rolmodellen, specialistisch jongerenwerk, ondersteuning op school) in 3 verschillende focusbuurten. De intentie van de gemeente Den Helder is de ondersteuning op alle interventies in te kopen via 1 partij. Middels deze vooraankondiging wenst de Aanbestedende dienst te toetsen of de aanname dat alleen L!nk kan voldoen aan de gestelde technische specificaties, eisen en normen voor de uitvoering van de opdracht. Eventuele geïnteresseerde partijen dienen zich uiterlijk 12 december 2024 te melden via inkoop@denhelder.nl om hun belangstelling schriftelijke kenbaar te maken. Indien geen andere potentiële aanbieders zich melden die voldoen aan de gestelde technische specificaties, eisen en normen, treedt de Aanbestedende dienst in onderhandeling met L!nk over de nadere uitwerking van de opdracht. De opdracht zal vervolgens zonder verdere voorafgaande bekendmaking worden gegund.
Interne identificatiecode: 1