Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie verlengingen
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Zuidwest-Overijssel (NL212)
Land: Nederland