See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst verwijderen, planten, onderhoud bomen 2025-2026 (met optionele verlenging t/m 2028)
Beschrijving: Verwijderen, planten en onderhouden van bomen Zie beschrijvend document
Interne identificatiecode: Z/24/231935
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen
Aanvullende classificatie (cpv): 77211300 Rooien van bomen, 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden, 77341000 Snoeien van bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel A
Beschrijving: Raamovereenkomst: Verwijderen, planten en onderhoud van bomen Perceel A Dit betreft de kernen: Blaaksedijk, Heinenoord, Oud Beijerland Zie beschrijvend document
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 77211300 Rooien van bomen, 77211400 Vellen van bomen, 77341000 Snoeien van bomen
Opties:
Beschrijving van de opties: De initiële looptijd van de Overeenkomst is 2 jaar, waarna de Overeenkomst maximaal tweemaal verlengd kan worden voor de duur van 1 jaar
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel B
Beschrijving: Raamovereenkomst: Verwijderen, planten en onderhoud van bomen Perceel B Dit betreft de kernen: 's Gravendeel, Maasdam, Mijnsheerenland, Puttershoek, Westmaas Zie beschrijvend document
Interne identificatiecode: 2
Aanvullende classificatie (cpv): 77211300 Rooien van bomen, 77211400 Vellen van bomen, 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden, 77341000 Snoeien van bomen
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel C
Beschrijving: Raamovereenkomst: Verwijderen, planten en onderhoud van bomen Perceel C Dit betreft de kernen: Klaaswaal, Goudswaard, Mookhoek, Nieuw Beijerland, Numansdorp, Piershil, Schenkeldijk, Strijen, Strijensas, Zuid Beijerland Zie beschrijvend document
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel D
Beschrijving: Raamovereenkomst: Verwijderen, planten en onderhoud van bomen Perceel D Dit betreft: Alle gemeentelijke Begraafplaatsen Zie beschrijvend document
Interne identificatiecode: 4