See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor ONTWIKKELING EN SUPPORT voor Digitale dienstverlening DDV - afdeling webdienstverlening - Online Leren
Beschrijving: Het voorwerp van de raamovereenkomst is de ontwikkeling van digitale leerobjecten, cursusonderdelen, online testen, onlinecursussen, instructiefilms (d. i. een niet-limitatieve lijst) en ondersteuning op vlak van leersystemen, projectleiding en –opvolging en instructional design.
Interne identificatiecode: 2023/657/INK/ICT/RDT
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
Aanvullende classificatie (cpv): 92110000 Productie van films en video's en aanverwante diensten, 79530000 Vertaaldiensten, 80420000 Diensten voor e-leren, 72212190 Diensten voor ontwikkeling van onderwijssoftware
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2023/657/INK/ICT/RDT - 1
Beschrijving: Dit perceel omvat het inhuren voor verstrekken van advies in gespecialiseerde expertise op het vlak van online leren.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: 2023/657/INK/ICT/RDT - 2
Beschrijving: Dit perceel omvat de ontwikkeling tot en met een eindproduct van het e-leermateriaal voor algemene skills zoals soft skills, gebruik van bureauticasoftware, talen, rekenen in de bouw, …
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: 2023/657/INK/ICT/RDT - 3
Beschrijving: Dit perceel omvat de ontwikkeling tot en met een eindproduct van het e-leermateriaal voor gespecialiseerde, meestal technische, skills zoals hydraulica, elektriciteit, koeltechniek, lassen, php, macro’s ontwikkelen in rekenbladen, …
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: 2023/657/INK/ICT/RDT - 4
Beschrijving: Dit perceel omvat opdrachten voor vertalingen van afgewerkt leermateriaal tot en met afgewerkt leermateriaal in de gewenste vertaling(en). Deze opdrachten omvatten al dan niet het vertalen zelf.
Interne identificatiecode: 4