737527-2025 - Mededinging
België – Tankkaarten – Tankkaarten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Tankkaarten
Beschrijving: Dit aankoopdossier betreft het afsluiten van meerdere raamovereenkomsten voor: - Het leveren van klassieke brandstoffen (diesel, benzine, CNG) via tankkaarten voor de vloot: o Kadervoertuigen (nationaal en internationaal) o Dienstvoertuigen (nationaal) o CNG dienstvoertuigen (nationaal) - Het leveren en beheren van de tankkaarten - Het leveren van tankkaarten en laadpassen voor privégebruik door personeelsleden die niet beschikken over een kadervoertuig - Het leveren via de tankkaart van AdBlue aan de pomp of in de shop van het tankstation - Via de tankkaart kunnen bepaalde tolgelden in België en het buitenland betaald worden - OBU (on board unit) in functie van de kilometerheffing voor dienstvoertuigen: Het voorzien in de installatie van de OBU, controle van de werking, administratie en facturatie - Het leveren van elektriciteit via laadpassen door te fungeren als MSP* (Mobility Service Provider). Onder “MSP” wordt verstaan: o het aanbieden van laadpassen die toegang geven tot publiek toegankelijke laadinfrastructuur in Europa. o bestuurders van elektrische voertuigen helpen bij het lokaliseren van (beschikbare) publieke laadinfrastructuur via een app. o het doorfactureren van elektriciteit die geladen werd via publieke laadinfrastructuur; deze laadsessie werd geactiveerd en geregistreerd via de door de MSP aangeboden laadpas. o het aanbieden van een MSP - abonnement in combinatie met een laadpas en een mobiele applicatie. o voorzien in maximale roaming en interoperabiliteit over de verschillende CPO’s heen.
Interne identificatiecode: NET25D001
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30163100 Tankkaarten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: NET25D001 - 1
Beschrijving: Klassieke brandstoffen kadervoertuigen (nationaal en internationaal)
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 09132000 Benzine
Aanvullende classificatie (cpv): 09132100 Loodvrije benzine, 09310000 Elektriciteit, 09120000 Gasvormige brandstoffen, 09134200 Dieselbrandstof, 09123000 Aardgas, 09130000 Aardolie en aardoliedistillaten
Perceel: LOT-0002
Titel: NET25D001 - 2
Beschrijving: Klassieke brandstoffen utilitaire voertuigen (nationaal)
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: NET25D001 - 3
Beschrijving: CNG
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: NET25D001 - 4
Beschrijving: Elektriciteit – publiek laden nationaal & internationaal
Interne identificatiecode: 4