737733-2024 - Mededinging
Nederland – Bouwwerkzaamheden – Europese niet-openbare aanbesteding voor een bouwteam voor de nieuwbouw van Kindcentrum (KC) Berglaren
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese niet-openbare aanbesteding voor een bouwteam voor de nieuwbouw van Kindcentrum (KC) Berglaren
Beschrijving: De nieuwbouw van KC Berglaren moet gerealiseerd worden door het selecteren en contracteren van een (combinatie van) aannemer(s), welke in een engineeringteam een definitief ontwerp uitwerkt tot een technisch ontwerp (TO) en daarmee tevens de gelegenheid krijgt geboden het werk te realiseren. De (combinatie van) aannemer(s) is daarbij volledig verantwoordelijk voor zowel het bouwkundige als het installatietechnische deel van de opdracht. De (combinatie van) aannemer(s) werkt in de eerste fase het definitief ontwerp uit tot en met een technisch ontwerp. Na afronding van het technisch ontwerp met bijbehorende definitieve begroting zal al dan niet een contract voor de uitvoeringsfase worden overeengekomen. In de uitvoeringsfase zal de verdere uitwerking tot uitvoering gereed ontwerp en uiteindelijke realisatie plaatsvinden. ca. 2600 m2 BVO
Interne identificatiecode: KQPN/2024/90
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Niet-openbare aanbesteding bouwteam
Interne identificatiecode: 1