737929-2024 - Mededinging
Nederland – Afvalverzameling en –verwerking – Afvalinzameling en verwerking gemeentehuis Houten en gemeentelijke accommodaties
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Afvalinzameling en verwerking gemeentehuis Houten en gemeentelijke accommodaties
Beschrijving: De opdracht omvat: 1. Afvalinzameling gemeentelijke accommodaties 2. Plaatsen rolcontainers voor verschillende afvalstromen 3. Ledigen van containers van de verschillende afvalstromen 4. Transport en verwerking van het aangeboden afval. De opdracht heeft in ieder geval betrekking op de gescheiden inzameling van de volgende afvalstromen: • Restafval; • Papier / karton; • PMD (plastic verpakkingen, metalen verpakkingen en drinkpakken); • GFT (optioneel); • Swill; • Glas; • Chemisch; • Vertrouwelijk papier met certificaat van vernietiging; • Vertrouwelijk afvoeren met certificaat van vernietiging van paspoorten en rijbewijzen. zie aanbestedingsdocument.
Interne identificatiecode: 855907
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Het betreft één opdracht. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst kan na afloop verlengd worden.