737992-2024 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – Raamovereenkomst verkeerskundige adviezen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst verkeerskundige adviezen
Beschrijving: Ter aanvulling op onze eigen verkeerskundige bezetting is er behoefte aan externe adviezen, verkeersbesluiten en ondersteuning op het gebied van verkeersplannen voor evenementen. Dit vanuit het oogpunt van kennis en expertise die bij bepaalde vraagstukken intern minder aanwezig is en onvoldoende interne capaciteit. De inschatting is dat externe inzet gemiddeld acht tot twaalf uur per week bedraagt. Doel is een raamovereenkomst te sluiten met een verkeerskundig bureau voor een periode van maximaal vier jaar, twee jaar met een optie tot verlenging met twee maal een jaar. De verwachting is dat de werkzaamheden vanuit huis gedaan kunnen worden. Op verzoek in Didam. Wij schatten in dat er ca. 600 uur per jaar aan verkeerskundig advies wordt ingekocht.
Interne identificatiecode: 47002494
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Gezien het geringe aantal inschrijvingen die we verwachten, wordt het een openbare aanbesteding.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Aanvullende classificatie (cpv): 71241000 Haalbaarheidsstudie, adviesverlening, analyse
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Verkeerskundige adviesdiensten
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst wordt afgesloten voor de duur van twee (2) jaar met de optie om twee (2) x één (1) jaar te verlengen.