738016-2024 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Leveren van software – Collectiebeheersysteem
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Collectiebeheersysteem
Beschrijving: De gemeente Hilversum kiest voor het collectiebeheersysteem voor een onderhandelingsprocedure met vrijwillige transparantie. Voorafgaand is een marktconsultatie uitgevoerd (TenderNed 464237). Hieruit is gebleken dat één leverancier een tweetal functionaliteiten heeft die niet door andere leveranciers kunnen worden geleverd. 1
Interne identificatiecode: 1538407
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72268000 Leveren van software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Hoofdperceel
Beschrijving: Hoofdperceel collectiebeheersysteem met volledige scope 1
Interne identificatiecode: 1