2. Procedure
Procedure
Titel: Brugbediening Vechtbruggen SV
Beschrijving: Het gaat bij deze aanbesteding om de bediening in het vaarseizoen 2025 t/m 2028 van de volgende bruggen over de Vecht: 1. Wethouder D.M. Plompbrug, Oud Zuilen 2. Oostwaarderbrug, Op Buuren 3. Termeerbrug, Maarsen 4. Evert Stokbrug, Maarssen 5. Vechtbrug, Breukelen 6. Dorpsbrug, Loenen 7. Van Leerbrug, Vreeland De bruggen 1 t/m 4 worden bediend vanuit de gemeentelijke centrale op de Termeerbrug. De bruggen 5 t/m 7 worden lokaal bediend. De afsluitbomen van de bruggen 6 en 7 worden handmatig bediend. Het gaat bij deze aanbesteding om de bediening in het vaarseizoen 2025 t/m 2028 van de volgende bruggen over de Vecht: 1. Wethouder D.M. Plompbrug, Oud Zuilen 2. Oostwaarderbrug, Op Buuren 3. Termeerbrug, Maarsen 4. Evert Stokbrug, Maarssen 5. Vechtbrug, Breukelen 6. Dorpsbrug, Loenen 7. Van Leerbrug, Vreeland
Interne identificatiecode: 370571
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Brugbediening
Beschrijving: Het gaat bij deze aanbesteding om de bediening in het vaarseizoen 2025 t/m 2028 van de volgende bruggen over de Vecht: 1. Wethouder D.M. Plompbrug, Oud Zuilen 2. Oostwaarderbrug, Op Buuren 3. Termeerbrug, Maarsen 4. Evert Stokbrug, Maarssen 5. Vechtbrug, Breukelen 6. Dorpsbrug, Loenen 7. Van Leerbrug, Vreeland De bruggen 1 t/m 4 worden bediend vanuit de gemeentelijke centrale op de Termeerbrug. De bruggen 5 t/m 7 worden lokaal bediend. De afsluitbomen van de bruggen 6 en 7 worden handmatig bediend. Het gaat bij deze aanbesteding om de bediening in het vaarseizoen 2025 t/m 2028 van de volgende bruggen over de Vecht: 1. Wethouder D.M. Plompbrug, Oud Zuilen 2. Oostwaarderbrug, Op Buuren 3. Termeerbrug, Maarsen 4. Evert Stokbrug, Maarssen 5. Vechtbrug, Breukelen 6. Dorpsbrug, Loenen 7. Van Leerbrug, Vreeland De bruggen 1 t/m 4 worden bediend vanuit de gemeentelijke centrale op de Termeerbrug. De bruggen 5 t/m 7 worden lokaal bediend. De afsluitbomen van de bruggen 6 en 7 worden handmatig bediend.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging