2. Procedure
Procedure
Titel: Soortenmanagementplan (SMP)
Beschrijving: De gemeente Helmond is op zoek naar een Ecologisch adviesbureau voor dienstverlening met betrekking tot het opstellen en monitoren van een Soortenmanagementplan (SMP). Zie aanbestedingsleidraad.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90721700 Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het uitvoeren van verschillende werkzaamheden in het kader van de bescherming van gebouwgebonden diersoorten, nader gedefinieerd in de aanbestedingsleidraad en bijbehorende bijlagen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsleidraad.