2. Procedure
Procedure
Titel: Keuring en Onderhoud Chemische Tankinstallaties
Beschrijving: Waterschap Amstel, Gooi en Vecht (AGV) wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor het uitvoeren van inspecties, keuringen, schouwen, herclassificaties en onderhoudswerkzaamheden aan chemische tankinstallaties. De opdracht omvat zowel preventieve werkzaamheden als herstel- en aanpassingswerkzaamheden die voortvloeien uit inspecties en herclassificaties. Het doel van de opdracht is het waarborgen van de veiligheid, compliance, technische integriteit en bedrijfszekerheid van de chemische tankinstallaties gedurende de contractperiode.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50514100 Reparatie en onderhoud van tanks
Aanvullende classificatie (cpv): 90913100 Reiniging van tanks
5. Perceel
Perceel: LOT-0000