738670-2024 - Resultaat
België – Voertuigen voor de hulpdiensten – Aankoop zware hulpwagen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop zware hulpwagen
Beschrijving: De brandweer maakt gebruik van een zware hulpwagen met specifiek materieel voor technische tussenkomsten en ondersteuning bij diverse interventies. De zware hulpwagen wordt voorzien van een winch en is eveneens uitgerust met een kraan met lier die het mogelijk maakt zware lasten te verplaatsen. De zware hulpwagen is voorzien voor het uitvoeren van prioritaire opdrachten en dient een hoge mate van veiligheid te bieden aan de gebruikers.
Interne identificatiecode: PPP14B-81/4060/2024/05
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144200 Voertuigen voor de hulpdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024/05_1
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (Voor de opties wordt verwezen naar punt III.13 in het gedeelte van de technische bepalingen. De prijs van de opties wordt mee beoordeeld in het gunningscriterium 'prijs'.)