738700-2025 - Resultaat
België – Landmeetkundige diensten – Aanstellen van een landmeter-expert voor het opstellen van schattingsverslagen, opmaken van opmetingsplannen, plaatsbeschrijvingen en andere 2026-2029 (4x1)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanstellen van een landmeter-expert voor het opstellen van schattingsverslagen, opmaken van opmetingsplannen, plaatsbeschrijvingen en andere 2026-2029 (4x1)
Beschrijving: Het opstellen van schattingsverslagen en opmetingsplannen voor gronden en gebouwen vereist: • in het kader van procedures tot vervreemding van onroerende goederen (in uitvoering van omzendbrief BB 2010/02) • bij aankopen in der minne of onteigening van onroerende goederen (zoals besproken in de Commissievergadering nr. C278-BIN21 van 29 juni 2010) Met gebouwen worden alle bebouwde percelen bedoeld. Dit kunnen zowel woningen, appartementen, duplexen, garages, handelshuizen, culturele gebouwen, industriegebouwen, gebouwen voor erediensten, ... zijn. Deze overheidsopdracht beoogt het sluiten van een overeenkomst met vijf deelnemers, voor zover het aantal geschikte offertes voldoende groot is. Het sluiten van een overeenkomst op basis van onderhavig bestek geeft de dienstverlener geen exclusiviteitsrecht. De opdrachtgever kan indien nodig gedurende de geldigheidsduur van het contract prestaties, identiek of analoog aan deze beschreven in dit bestek, laten uitvoeren door andere dienstverleners. De dienstverlener kan in deze geen aanspraak maken op enige vergoeding.
Interne identificatiecode: PPP001-2301/5678/2025-OO-VGM-1391
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71355000 Landmeetkundige diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025-OO-VGM-1391_1