738708-2024 - Resultaat
Nederland – Computeruitrusting en -benodigdheden – EA IT-hardware SCOT/OPOHvT
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: EA IT-hardware SCOT/OPOHvT
Beschrijving: Europese aanbesteding IT-hardware voor twee stichtingen in het primair onderwijs: stichting OPOHvT en stichting SCOT. Voor meer details over de omvang van de opdracht wordt verwezen naar de uitnodiging tot inschrijving.
Interne identificatiecode: 479725
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: SCOT
Beschrijving: Dit perceel betreft de levering aan de Locaties van stichting SCOT. Voor details over de omvang van de opdracht wordt verwezen naar de uitnodiging tot inschrijving.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Raamovereenkomst kan worden verlengd.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: OPOHvT
Beschrijving: Dit perceel betreft de levering aan Locaties van stichting OPOHOF van Twente Voor details over de omvang van de opdracht wordt verwezen naar de Uitnodiging tot inschrijving.
Interne identificatiecode: 2