2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding wifi- en netwerkomgevingen
Beschrijving: Levering De scope van deze aanbesteding bestaat per locatie uit de levering c.q. vervanging van de bestaande wifi- en netwerkomgeving van de Aanbestedende dienst. Inschrijver is verantwoordelijk voor het ontwerpen, leveren/vervangen, plaatsen, installeren, configureren, testen en gebruiksklaar opleveren van de wifi- en netwerkomgeving bestaande uit: • Accesspoints; • WLAN-controller; • Switches: o Coreswitches; o Distributieswitches. • Authenticatie en beveiliging: o Firewalls; o Network Access Control. • Beheer- en monitoringtool. Dienstverlening Voor de instandhouding van de wifi- en netwerkomgeving is Inschrijver verantwoordelijk voor het leveren van dienstverlening omtrent: • Herijking van het VLAN-plan; • Derdelijns beheer van de wifi- en netwerkomgeving; • Onderhoud; • Training en opleiding beheerders. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een historische en indicatieve opdrachtwaarde van circa € 157.000,00 exclusief btw gebaseerd op vijf (5) jaar.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32400000 Netwerken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Wifi- en netwerkomgevingen
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Niet van toepassing.