739862-2025 - Mededinging
Nederland – Zware motorvoertuigen – Het leveren en onderhouden van een vrachtwagen met een knik-haakarmsysteem gemeente Twenterand
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Het leveren en onderhouden van een vrachtwagen met een knik-haakarmsysteem gemeente Twenterand
Beschrijving: De gemeente Twenterand als aanbestedende dienst, wil één opdrachtnemer contracteren voor het leveren van een vrachtwagen (chassis) voorzien van een knik-haakarmsysteem (container afzetsysteem) inclusief opbouw. Een volledig (gesloten) integraal reparatie- en onderhoudscontract met bijhorende keuringen voor het complete voertuig, inclusief de opbouw voor een periode van 10 jaar behoort eveneens tot deze opdracht. Dit gebaseerd op kilometrage 45.000km per jaar. Het complete voertuig dient tevens te worden ingezet in combinatie met een reeds beschikbare/ aanwezige container met autolaadkraan van de gemeente Twenterand.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 34140000 Zware motorvoertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 34139300 Volledige chassis, 50114000 Reparatie en onderhoud van vrachtwagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0000