2. Procedure
Procedure
Titel: DBDMH - Kazene- en interventiekledij voor ambulanciers
Beschrijving: MEERJARIGE OVERHEIDSOPDRACHT voor LEVERINGEN, op BESTELLING Terugkerende aankoop van kazerne- en interventiekledij voor hulpverleners-ambulanciers die dringende medische hulp verlenen, ten gunste van de DBDMH (4 jaar).
Interne identificatiecode: DAS2023-025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18100000 Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren
Aanvullende classificatie (cpv): 35113400 Beschermende en veiligheidskleding, 33199000 Kleding voor medisch personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: DAS2023-025 - 1
Beschrijving: Deze procedure betreft het sluiten van een meerjarige opdracht voor leveringen 'op basis van bestelbonnen', met als voorwerp de recurrente aankoop van kazernekledij en interventiekledij voor hulpverleners-ambulanciers die actief zijn in het kader van de dringende medische hulpverlening, ten gunste van de DBDMH.
Interne identificatiecode: 1