740182-2025 - Resultaat
Nederland – Adviezen inzake techniek en bouw – 2-D-0020112-25 Uitvraag wijkgerichte funderingsonderzoeksproject Hillegersberg
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 2-D-0020112-25 Uitvraag wijkgerichte funderingsonderzoeksproject Hillegersberg
Beschrijving: De gemeente Rotterdam kiest ervoor om deze uitvraag in een dynamisch inkoopsysteem uit te zetten, om zowel de rechtmatigheid van het inkoopproces te borgen, maar ook de snelheid en flexibiliteit te garanderen bij het aanmelden van de te onderzoeken woningblokken. Deze uitvraag valt onder categorie 1,Procesbegeleiding bij funderingsonderzoek gericht op een wijk, zoals beschreven in het Toelatingsdocument.
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Uitvraag onder DAS Funderingsaanpak
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71310000 Adviezen inzake techniek en bouw
5. Perceel
Perceel: LOT-0000