2. Procedure
Procedure
Titel: Integraal beheersysteem openbare ruimte t.b.v. gemeente Haarlem
Beschrijving: Opdrachtgever heeft het voornemen met de aanbestedingsprocedure een Overeenkomst “Integraal Beheersysteem” te sluiten met één (1) Opdrachtnemer voor de komende jaren. De waarde van de Opdracht is maximaal € 800.000,00 excl. BTW berekend over de initiële looptijd incl. de optiejaren (Een optelsom van de prijsplafonds voor zowel de eenmalige kosten als jaarlijkse kosten doorgerekend naar de maximale looptijd van 8 jaar). Dit is exclusief eventuele additionele werkzaamheden voor de Doorontwikkeling, welke zijn begroot op maximaal 40% van de Opdrachtwaarde.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen, 72267000 Onderhouds- en reparatiediensten voor software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 1 perceel
Beschrijving: 1 perceel zie leidraad De waarde van de Opdracht is maximaal € 800.000,00 excl. BTW berekend over de initiële looptijd incl. de optiejaren (Een optelsom van de prijsplafonds voor zowel de eenmalige kosten als jaarlijkse kosten doorgerekend naar de maximale looptijd van 8 jaar). Dit is exclusief eventuele additionele werkzaamheden voor de Doorontwikkeling, welke zijn begroot op maximaal 40% van de Opdrachtwaarde.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Opdrachtgever is voornemens om met deze aanbestedingsprocedure één (1) Overeenkomst met één (1) Opdrachtnemer te sluiten, voor een initiële periode van vier (4) jaar met de optie op verlenging tegen tenminste dezelfde voorwaarden met twee (2) maal een periode van twee (2) jaar. Hiermee komt de maximale looptijd van de overeenkomst uit op acht (8) jaar.