See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Hernieuwing van de verzekeringsportefeuille van de gemeente en het OCMW Anzegem
Beschrijving: Hernieuwing van de verzekeringsportefeuille van de Gemeente en het OCMW Anzegem. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1: Materiële schade Perceel 2: Ongevallen Perceel 3: Aansprakelijkheid Perceel 4: Auto.
Interne identificatiecode: PPP15K-506/4366/2024/506
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Materiële schade
Beschrijving: Materiële schade
Interne identificatiecode: 2024/506_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Ongevallen
Beschrijving: Ongevallen
Interne identificatiecode: 2024/506_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Aansprakelijkheid
Beschrijving: Aansprakelijkheid
Interne identificatiecode: 2024/506_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Auto
Beschrijving: Auto
Interne identificatiecode: 2024/506_4