2. Procedure
Procedure
Titel: Renovatie van de sportinfrastructuur - Lot ruwbouw + afwerking + technieken
Beschrijving: Renovatie van de kleedkamers & kantine van de sportgebouwen op de sportsites De Panne en Adinkerke - Het bouwen van een nieuwbouw clublokaaltje (boogschutters) op de sportsite De Panne.
Interne identificatiecode: 2023/sportinfrastructuur
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2023/sportinfrastructuur - 1
Beschrijving: Renovatie van de kleedkamers & kantine van de sportgebouwen op sportsites De Panne en Adinkerke - Het bouwen van een nieuwbouw clublokaaltje (boogschutters) op de sportsite De Panne.
Interne identificatiecode: 1