740659-2023 - Mededinging
België – Archiveringsdiensten – Raamovereenkomst voor archiefverwerking en adviesverlening
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor archiefverwerking en adviesverlening
Beschrijving: Raamovereenkomst voor archiefverwerking en adviesverlening.
Interne identificatiecode: 2023/HFB/OP/116693
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79995100 Archiveringsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 92510000 Bibliotheek- en archiefdiensten, 92512000 Archiefdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2023/HFB/OP/116693 - 1
Interne identificatiecode: 1