2. Procedure
Procedure
Titel: Ter ontwikkeling een campagne over health literacy en ter ontwikkeling van instrumenten voor burgers en zorgverleners
Beschrijving: De onderhavige opdracht betreft: - De ontwikkeling van communicatiemateriaal: een pakket van tools bestaande uit een affiche en een gedrukt medium voor burgers, een gedrukt medium voor zorgverleners en een website. Dit pakket wordt aangevuld met educatieve/pedagogische tools; - Al het ontwikkeld materiaal moeten gebaseerd zijn op een samenhangende rode draad geïnspireerd op het "Ask Me 3"-concept; - De ontwikkeling en uitvoering van een communicatiestrategie en -plan dat een aanpak via meerdere media en kanalen voorstelt die geschikt is en aangepast is aan het concept van het project en de doelgroepen. - Evaluatie van de campagne;
Interne identificatiecode: 2024-DGGS-V2B-SACACZ-HLCom
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
Aanvullende classificatie (cpv): 22000000 Drukwerk en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024-DGGS-V2B-SACACZ-HLCom - 1
Interne identificatiecode: 1