2. Procedure
Procedure
Titel: Team AnderS en Team Procesbegeleiding 2024 e.v.
Beschrijving: Naar aanleiding van de uitkomsten van de brede marktconsultatie in februari ’23 rondom Team Op Maat in het kader van de Flevolandse aanbesteding ’24, is de regio tot het inzicht gekomen dat zij meer sturing wenst te nemen op de transformatie door Team Anders in eigen beheer door te ontwikkelen. Daarnaast wil de regio de werkzame elementen uit de versnellingsaanpak Jeugd ‘22 borgen in het bestaande zorglandschap. De regio het volgende besluit heeft genomen: • De huidige Regionale Expert Tafel wordt uitgebreid met de werkzame elementen van de Versnellingsaanpak. Hierdoor wordt het geleerde vanuit de versnellingsaanpak geborgd. • Dit betekent dat het Regionale Expert Tafel één Team wordt. Wendbaar, laagdrempelig en flexibel beschikbaar voor verwijzers (lokale toegangen/Gecertificeerde Instellingen). • De creatieve denkcapaciteit wordt uitgebreid met de creatieve doe-capaciteit van team AnderS. Per 1 mei 2024 wil de regio team RET 2.0/Team AnderS operationeel hebben. Zie inkoopdocument
Interne identificatiecode: IA2023.07.01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie inkoopdocument
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85000000 Gezondheidszorg en maatschappelijk werk
Aanvullende classificatie (cpv): 85312310 Diensten voor begeleiding, 85312320 Diensten voor adviesverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Team AnderS
Beschrijving: Zie inkoopdocument
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie inkoopdocument
Perceel: LOT-0002
Titel: Team Procesbegeleiding
Interne identificatiecode: 2