741016-2023 - Resultaat
Nederland – Financiële en verzekeringsdiensten – EA Verzekeringsmakelaarsdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: EA Verzekeringsmakelaarsdiensten
Beschrijving: De opdracht heeft betrekking op verzekeringsmakelaarsdiensten voor het gehele pakket aan verzekerings- en verzekering gerelateerde activiteiten voor de Gasunie en de aan haar gelieerde ondernemingen. De verzekeringsmakelaar is verantwoordelijk voor het verzorgen en geheel beheren van de totale verzekeringsportefeuille voor oude en nieuwe verzekeringen, waaronder alle schade-afwikkelingsdiensten. 3.600.000
Interne identificatiecode: WS3780925532
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66000000 Financiële en verzekeringsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 66500000 Diensten op het gebied van verzekeringen en pensioenen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Verzekeringsmakelaarsdiensten
Beschrijving: De opdracht heeft betrekking op verzekeringsmakelaarsdiensten voor het gehele pakket aan verzekerings- en verzekering gerelateerde activiteiten (op dit moment kunnen we niet alle activiteiten voorzien, maar zijn wel onderdeel van de continu veranderende organisatie van Gasunie). De verzekeringsmakelaar is verantwoordelijk voor het verzorgen en geheel beheren van de totale verzekeringsportefeuille voor oude en nieuwe verzekeringen, waaronder alle schade-afwikkelingsdiensten.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 66518000 Diensten van verzekeringsmakelaars en -agentschappen
Opties:
Beschrijving van de opties: Deze overeenkomst heeft een beoogde looptijd van twee (2) jaar met optionele verlenging van drie (3) maal twee (2) jaar.