741204-2024 - Wijziging van een opdracht
Nederland – Civieltechnische en bouwwerkzaamheden – 31151121 Het ontwerpen en uitvoeren van de A2 Het Vonderen - Kerensheide (A2VK)
Aankondiging van wijziging contract
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: 31151121 Het ontwerpen en uitvoeren van de A2 Het Vonderen - Kerensheide (A2VK)
Beschrijving: Het Werk A2VK betreft het ombouwen van de bestaande autosnelweg A2 tussen knooppunt Het Vonderen en knooppunt Kerensheide (A2VK) van 2x2 rijstroken met spitsstroken naar een autosnelweg van 2x3 rijstroken met vluchtstroken overeenkomstig het 'Tracébesluit Structurele verbreding A2 Het Vonderen - Kerensheide' (TB A2VK). VTW-0042/WZG-0058 Het werk betreft het herstellen van de geleiderail in de buitenberm, om de arbeidsveiligheid te garanderen tijdens de werkzaamheden achter de geleiderail. De aanvulling is essentieel voor de voltooiing van het project. Bovendien is een wijziging van de opdrachtnemer niet mogelijk vanwege economische en technische redenen, en de aanzienlijke kostenstijging en hinder die dit met zich mee zou brengen.
Interne identificatiecode: 31151121
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45233000 Aanleg van snelwegen en wegen, 45240000 Waterbouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Het ontwerpen en uitvoeren van de A2 Het Vonderen - Kerensheide (A2VK)
Beschrijving: De scope van het project is op hoofdlijnen als volgt: over een traject van circa 20 kilometer een structurele verbreding realiseren door de weg met spitsstroken op te waarderen tot een weg met 2x3 rijstroken met daarnaast vluchtstroken. Ten gevolge van de verbreding van de rijksweg A2 moeten 11 kruisende kunstwerken geheel worden vervangen. 2 dwarsverbindingen over de A2 komen te vervallen. Deze kunstwerken zullen worden verwijderd. Zie omschrijving
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45233139 Onderhoud van hoofdwegen