741339-2024 - Mededinging
België – Adviezen inzake transportsystemen – Facilitatoren "Mobility & Fleet" en "BWLKE"
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Facilitatoren "Mobility & Fleet" en "BWLKE"
Beschrijving: Facilitatoren "Mobility & Fleet" en "BWLKE"
Interne identificatiecode: PPP0UM-13288/4489/2024B0152
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71311200 Adviezen inzake transportsystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Facilitator "Mobility & Fleet"
Beschrijving: Het doel van deze opdracht is het versterken van de begeleiding van bedrijven en overheden in Brussel om de transitie op het gebied van de mobiliteit en het koolstofvrij maken van het vervoer te bevorderen. Het betreft concreet het leveren van "de diensten van een facilitator voor het beheer van de mobiliteit en het wagenpark van de bedrijven en overheden in Brussel, die de "Mobility & Fleet facilitator zal worden genoemd. De facilitator heeft tot doel de begeleiding van bedrijven en overheden in het kader van bedrijfsvervoerplannen en de voorbeeldfunctie van de overheden te versterken om de uitstoot (CO2 en luchtvervuiling) van het vervoer (woon-werkverkeer, professionele verplaatsingen, bezoekers) te verminderen.
Interne identificatiecode: 2024B0152_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Facilitator BWLKE
Beschrijving: Het betreft het leveren van de diensten van een facilitator die Leefmilieu Brussel zal bijstaan in haar opdrachten voor de begeleiding van de actoren op het terrein om de doelstellingen te bereiken die zijn vastgelegd in het parkeergedeelte van de ordonnantie houdende het Brussels Wetboek voor Lucht-, Klimaat- en Energiebeheer.
Interne identificatiecode: 2024B0152_2