See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het installeren van Individuele Behandelingsinstallaties voor Afvalwater (IBA) - 3 percelen
Beschrijving: Deze opdracht betreft het afsluiten van een raamovereenkomst voor het installeren van Individuele Behandelingsinstallaties voor Afvalwater (IBA) in het werkingsgebied van Farys. De overeenkomst wordt opgedeeld in 3 percelen: ▪ Perceel 1: Installeren van compacte intensieve systemen in beton. Dit zijn installaties in een betonnen behuizing die gebruik maken van een versnelling van het zuiveringsproces door een geforceerde beluchting van het afvalwater. ▪ Perceel 2: Installeren van compacte intensieve systemen in kunststof. Dit zijn installaties in een kunststoffen behuizing die gebruik maken van een versnelling van het zuiveringsproces door een geforceerde beluchting van het afvalwater. ▪ Perceel 3: Installeren van extensieve systemen. Dit zijn installaties waarin een natuurlijk zuiveringsproces, zonder geforceerde beluchting, wordt geoptimaliseerd (vb. door middel van beplanting).
Interne identificatiecode: Z-ALL-24-000
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45252000 Bouwwerkzaamheden voor afvalwaterbehandelings-, zuiverings- en afvalverbrandingsinstallaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Z-ALL-24-000 - 1
Beschrijving: Installeren van compacte intensieve systemen in beton. Dit zijn installaties in een betonnen behuizing die gebruik maken van een versnelling van het zuiveringsproces door een geforceerde beluchting van het afvalwater.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Z-ALL-24-000 - 2
Beschrijving: Installeren van compacte intensieve systemen in kunststof. Dit zijn installaties in een kunststoffen behuizing die gebruik maken van een versnelling van het zuiveringsproces door een geforceerde beluchting van het afvalwater.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Z-ALL-24-000 - 3
Beschrijving: Installeren van extensieve systemen. Dit zijn installaties waarin een natuurlijk zuiveringsproces, zonder geforceerde beluchting, wordt geoptimaliseerd (vb. door middel van beplanting).
Interne identificatiecode: 3