See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Landbouw: Inzameling, transport en verwerking van asbestcement (Retributie)
Beschrijving: Het voorwerp van deze opdracht is de inzameling en verwerking van hechtgebonden asbestcement binnen een sectorale protocolwerking conform het Actieplan Asbestafbouw dat door de Vlaamse Regering in 2018 werd goedgekeurd.
Interne identificatiecode: BN2307003-DOS 10325-aankondiging
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90650000 Diensten voor het verwijderen van asbest
Aanvullende classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: BN2307003-DOS 10325 - 1
Beschrijving: Perceel 1: Inzameling en verwerking hechtgebonden asbestcement in provincie Antwerpen
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: BN2307003-DOS 10325 - 2
Beschrijving: Perceel 2: Inzameling en verwerking hechtgebonden asbestcement in provincie Limburg
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: BN2307003-DOS 10325 - 3
Beschrijving: Perceel 3: Inzameling en verwerking hechtgebonden asbestcement in provincie Oost-Vlaanderen
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: BN2307003-DOS 10325 - 4
Beschrijving: Perceel 4: Inzameling en verwerking hechtgebonden asbestcement in provincie Vlaams-Brabant
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: BN2307003-DOS 10325 - 5
Beschrijving: Perceel 5: Inzameling en verwerking hechtgebonden asbestcement in provincie West-Vlaanderen
Interne identificatiecode: 5