2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud Openbaar Groen en sportcomplexen Gemeente Staphorst 2025-2026
Beschrijving: De opdracht omvat op hoofdlijnen het reguliere onderhoud t.a.v. de technische staat en verzorging van het openbare groen binnen de gemeente Staphorst. Zie inschrijvingsleidraad.
Interne identificatiecode: 0491590.100
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 77320000 Onderhouden van sportvelden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Staphorst
Beschrijving: Zie inschrijvingsleidraad.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Kleine kernen
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Sportcomplexen Rouwveen en Staphorst
Interne identificatiecode: 3
Belangrijkste classificatie (cpv): 77320000 Onderhouden van sportvelden