741880-2026 - Mededinging
België – Beplanten en onderhouden van groengebieden – ARC-26-0033 - Raamovereenkomst groen- en netheidsonderhoud langs de kanalen van afdeling Regio Centraal
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: ARC-26-0033 - Raamovereenkomst groen- en netheidsonderhoud langs de kanalen van afdeling Regio Centraal
Beschrijving: De diensten omvatten: • Het maaien van: o Vlakke graslanden o Bermen o Grasmatten o Rietzones o Grachten en sloten • Groenwerken: o Rooien van beplantingen in beperkte hoeveelheden o Rooien van bomen in beperkte hoeveelheden o Aanplanten van hagen en bomen in beperkte hoeveelheden o Uitvoeren van verschillende snoeiwijzen aan bomen o Uitvoeren van boomcontroles in beperkte hoeveelheden o Scheren van hagen o Hakhoutbeheer o Dunnen van houtkanten in beperkte hoeveelheden o Exotenbestrijding • Netheidsonderhoud te land: o Periodiek oprapen en verwijderen van zwerfvuil over het hele domein o Periodiek oprapen en verwijderen van zwerfvuil op singuliere, sterke vervuilde vakken o Buitengewone interventies voor het opruimen en verwijderen van abnormaal hoge afvalconcentraties o Periodiek ledigen van afvalbakken langs het domein • Onderhoud van het afwateringsstelsel en kunstwerken o Jaarlijks onderhoud van bruggen o Periodiek onkruidborstelen van goten o Periodiek vegen van goten o Periodiek reinigen van waterslikkers o Periodiek reinigen van onderzoeks- en verzamelputten o Periodiek reinigen van verholen goten • Diverse kleine werken o Ter beschikking stellen van personeel o Ter beschikking stellen van materieel o Uitvoeren van dringende interventies in het kader van het verzekeren van de veiligheid van de gebruiker van het domein van de waterwegbeheerder.
Interne identificatiecode: ARC-26-0033
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 77211300 Rooien van bomen, 77211400 Vellen van bomen, 77211500 Onderhouden van bomen, 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid, 77312100 Onkruidverdelging, 45233229 Onderhoud van bermen, 77314100 Aanleggen van gazons, 77315000 Zaaiwerkzaamheden, 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval, 90611000 Straatreinigingsdiensten, 77341000 Snoeien van bomen, 90511300 Diensten voor het verzamelen van straatafval
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ARC-26-0033 - Zeekanaal Brussel-Schelde en Bovenzenne
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: ARC-26-0033 - Kanaal naar Charleroi
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: ARC-26-0033 - Kanaal Leuven-Dijle en Netekanaal
Interne identificatiecode: 3