2. Procedure
Procedure
Titel: Raamcontract Studiebureau Speciale Technieken
Beschrijving: Raamcontract Studiebureau Speciale Technieken
Interne identificatiecode: PPP0IA-470/4466/24078
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71315000 Technische installaties in gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 24078_1
Aanvullende classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs