Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71334000 Werktuigbouwkundige en elektrotechnische diensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Bijkomende E&W werkzaamheden
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land